ЯК ПРОВЕСТИ СПІВБЕСІДУ?

Надамо сучасний інструмент, що дозволяє значно підвищити ефективність підбору персоналу

Продуктивність

Особистісні якості

Мотивація

Знання

Продуктивність – головний фактор успішного підбору персоналу. Здатність співробітника приносити користь компанії безпосередньо залежить від ступеня його продуктивності. Перформія розробила унікальне інтерв'ю, що дозволяє визначити ступінь продуктивності претендентів на вакансію за 10 хвилин спілкування
Тест на особистісні якості дасть Вам повне уявлення про сильні та слабкі сторони кандидатів та діючих співробітників. Це дозволить Вам максимально ефективно проводити кадрові перестановки та розподіляти обов'язки серед персоналу
Визначивши рівень мотивації людини, Ви зрозумієте, чи хоче вона приносити компанії користь, чи готова вона прикладати для цього зусилля, і що вона бажає отримати від компанії. Мотивація претендента на вакансію показує, чи поділяє він цілі та цінності Вашої компанії, і чи хоче він зробити внесок у її розвиток
Під знаннями ми розуміємо навички та вміння, які людина може впевнено застосовувати у своїй роботі для досягнення намічених результатів. Ми навчаємо клієнтів тому, як перевірити здатність кандидата застосовувати свої знання на практиці для виконання робочих завдань
Навчимо визначати:

Короткий, зрозумілий, практичний та еффективний онлайн семінар.
Власників бізнесу
ТОП – менеджерів
HR - менеджерів
Буде корисний для:
Про семінар

Що питати на співбесіді?

Наш семінар «Кваліфікований персонал. Жорсткий пошук та співбесіди без брехні» дає практичні інструменти, що дозволяють значно підвищити ефективність підбору персоналу. З семінару Ви дізнаєтеся про те, що заважає Вам досягати успіхів у підборі, та навчитеся тому, як не впускати невідповідних кандидатів у Вашу компанію
У Вас є такі питання:

Як терміново найняти тих, хто може і бажає працювати?

Як знизити ризики у підборі персоналу та перестати обпалюватися при виборі кандидатів?

Як провести співбесіду?

Розбір всіх питань про курс і те, як застосувати отримані знання на практиці
Після кожного блоку на Вас чекає невелике тестове завдання для перевірки та підтвердження отриманих вами знань
Підтримка консультанта під час проходження всього курсу
Короткі тестові завдання для закріплення знань
Чому саме ми?
У ході навчання Ви отримаєте унікальний тест для оцінки особистісних якостей та повне його розшифрування нашим фахівцем
Курс буде доступний на будь-якому пристрої: ноутбук, планшет, смартфон у будь-якій точці світу
Подарунок!
Проходження тесту для оцінки особистісних якостей
Онлайн доступ до навчання 24/7 на будь-якому пристрою
Курс "Кваліфікований персонал. Жорсткий пошук та співбесіди без брехні" - це унікальний шанс перестати втрачати гроші через помилки в підборі персоналу та навчитися підбирати тямущих співробітників. Скористайтеся ним!
Відгуки наших клієнтів
 • Дуже розумний семінар. Рідко можна зустріти людину, яка так точно розуміє саму суть людей і процесів. Не раз мене відвідувало бажання працювати разом з вами :-) Не сприйміть це як напрошування :-) Бажаю вам успіхів і більшого розвитку!
  Микола Скопіч
  Директор з персоналу
 • Мені дуже сподобався семінар - доступний, пізнавальний, застосовний. Я отримала нову точку зору на таке завдання, як підбор персоналу. Отримала кілька відповідей на запитання щодо причин деяких проблем зі співробітниками. Яскравішою стала для мене така частина моєї компанії, як відділення побудови. І що саме відсутність нормальної роботи цього відділення призвела до тих проблем, які виникли на сьогодні в компанії. Дуже хочеться розібратися глибше, щоб не робити таких помилок у майбутньому.
  Олена Петракова
  Власник
 • Семінар був дуже корисним. Не дивлячись на свої досвід у підборі персоналу, я зрозуміла, що дуже багато не знаю. І ще зрозуміла, яка величезна кількість помилок робила раніше. Всі етапи підбору важливі. Тепер є розуміння, що потрібно робити, щоб поліпшити якість підбору персоналу. Дуже корисний та потрібний інструмент – інтерв'ю на продуктивність. А також стало зрозуміло, що технологія працюватиме, коли ми її вивчимо повністю.
  Ольга Юрко
  Директор HR департаменту
 • Семінар був корисним і цікавим тим, що почула багато речей, про які навіть не замислювалася раніше. Усвідомила важливість потенціалу у підборі персоналу та залученості співробітників. Цікаво було прослухати тренди майбутнього в наймі та в поведінці співробітників. Я не керівник, але як помічнику керівника так само було дуже корисно дізнатися про всі нюанси підбору та роботи персоналу. Дякуємо за надану можливіст.
  Олена Бобко
  HR - менеджер
 • Я дуже вдячний за цей семінар і за можливість пройти його віддалено. Отримані знання застосую до своїх підлеглих: донесу максимально доступно інформацію, щоб вони правильно набирали працівників у відділи.
  Лисаків Руслан
  Виконавчий директор
 • Семінар був пізнавальним та дуже цікавим. Корисна та нова інформація була про шкалу знань, так само приклади питань із інтерв'ю на продуктивність, які наводив Володимир. Корисну інформацію собі отримала про складання оголошень. Спасибі!
  Каріна Горбань
  Керівник відділу
Курс: Кваліфікований персонал.
Жорсткий пошук та співбесіда без брехні.
Практичні інструменти, що дозволяють значно підвищити ефективність підбору персоналу
Режим навчання: онлайн
Тривалість курсу: 13 годин
Вартість курсу: 7400 грн 3700 грн

Тільки зараз знижка -50%
Зв'язатися з нами
Нам подобається спілкуватися з нашими клієнтами та ділитися корисним контентом. Підписуйтесь на нас у соціальних мережах!
Email: seminar@performia.ua