Перформія - експерт в галузі підбору та оцінки персоналу

Перформія - експерт в галузі підбору та оцінки персоналу
Наша мета
Мета Перформії - Відроджувати здорову економіку та піднімати рівень життя в суспільстві, навчаючи та допомагаючи нашим клієнтам успішно наймати та залучати до роботи тих, хто справді може принести відчутну користь.

Для цього ми створили авторську методику підбору та оцінки співробітників, яка дозволяє досягти необхідних результатів, за допомогою точної системи дій.

Завдяки своїй результативності наша технологія набула широкого поширення у світі, і сьогодні вона застосовується власниками бізнесу та керівниками у 26 різних країнах.

З 1 жовтня 2009 року компанія Перформія навчає методиці підбору персоналу представників бізнес-спільноти в Україні.
Наша філософія
Ми вважаємо, що найефективніше допомагати сильним – тим, хто може допомогти іншим. Підприємці та керівники – головна рушійна сила нашого суспільства. Тому ми допомагаємо саме їм.

Ми вважаємо, що найефективніше допомагати в тій галузі, де найбільше проблем та складнощів. Найбільша та поширена проблема для підприємців та керівників — це люди: як знайти та найняти тих, хто може працювати; як зробити так, щоб вони захотіли працювати. Саме в цьому ми допомагаємо підприємцям та керівникам.

Голодній людині, у довгостроковій перспективі, корисніше не риба, а вудка та вміння ловити рибу. Цим ми, в основному, й займаємося.

Ми не опускаємося до банального транслювання чиїхось успішних дій — оскільки кожна компанія має свою специфіку і яскраву індивідуальність; те, що спрацювало в одній компанії, зовсім не обов'язково спрацює в іншій. На наших семінарах, тренінгах, вебінарах, у наших книгах ми, насамперед, даємо клієнтам глибокі (іноді філософські) ідеї, причинно-наслідкові зв'язки та принципи, які працюють завжди і скрізь.

Ми чітко розділяємо просвітництво/навчання та впровадження технології. Навчання може бути груповим. Але все одно, кожен повинен мати можливість вчитися з комфортною йому швидкістю - щоб мати можливість зрозуміти все (бо саме розуміння є метою та продуктом будь-якої освіти/навчання) і щоб не нудьгувати, чекаючи, поки зрозуміють решту. Впровадження має бути лише повністю індивідуальним.

Ми прагнемо робити все на найвищому рівні професіоналізму, розумності, краси та естетики. Ми професіонали своєї справи. А професіонали від любителів відрізняються тим, що знають специфіку та бачать багато відмінностей та нюансів. Ще професіонали від любителів відрізняються тим, що прагнуть довести собі й оточуючим, що знають все; професіонали, навпаки, дуже люблять знаходити місця та питання, де у них немає знань, і де їх недостатньо.

Ми не соромимося того, що не знаємо (або недостатньо знаємо) якихось питань чи області — ми прямо і відкрито повідомляємо про це.

Ми концентруємося на одній певній області — як знайти та підібрати тих, хто може працювати, і як зробити так, щоб вони хотіли працювати, — і ми прагнемо знати у цій галузі все, невпинно досягнути нових вершин.

У цій галузі ми лідери. Ми зміцнюємо своє лідерство тим, що ретельно вивчаємо потреби клієнтів і світ, що змінюється навколо, щоб завжди йти в ногу з часом; ми прагнемо випереджати цей час, як і все суспільство, на крок.

В основі наших внутрішніх взаємин лежать результативність, взаємодопомога, довіра, порядність взаємин, відкритість та усвідомлення важливості нашої місії та цінності наших результатів.
Нам подобається лихість, зухвалість і зневага до складнощів і перешкод. Ми завжди дуже шанобливо ставимося до людей і кожної людини окремо.
Про роботу у Перформії
Перформія прагне відродити здорову економіку, допомагаючи представникам бізнес-спільноти підвищити прибутковість та продуктивність їхніх компаній за допомогою ефективної методики підбору персоналу. Якщо Ви поділяєте наші цінності, вмієте досягати потрібних результатів у різних сферах життя та готові докладати багато зусиль для досягнень намічених цілей – ми будемо раді бачити Вас у нашій команді!
1. Наша робота допомагає людям досягти успіху в улюбленій справі
Працюючи в Перформії, ви будете частиною команди, яка допомагає людям вирішувати проблеми, які гальмують розвиток їхнього бізнесу. Користь цієї роботи для бізнес-спільноти підтверджується успіхами наших клієнтів.

2. Тут ніколи не доводиться нудьгувати
Щодня наповнений цікавими робочими завданнями та спілкуванням. Робота у нас потребує постійного професійного та особистісного розвитку. При цьому працівникам надається свобода у прийнятті рішень у своїй сфері відповідальності. Кожен сам вирішує, які дії краще вжити, щоб досягти потрібних результатів роботи.

3. Розвиток та навчання
У компанії "Перформія" розроблено систему навчання співробітників. Знання, отримані тут, дозволяють покращити ефективність своєї роботи та отримати глибше розуміння людей. Крім того, Перформія завжди підтримує професійний розвиток своїх працівників. Ми завжди надаємо можливості для підвищення кваліфікації співробітників та вдосконалення їх професійних навичок.

4. Перформія - це компанія, в яку хочеться приходити
Тут усі, включаючи керівників, раді один одному і завжди прагнуть зрозуміти кожну людину, а в разі потреби – прийти на допомогу. У цій атмосфері приємно перебувати та працювати для досягнення загального результату.

Плюси роботи у Перформії
Що робити, щоб стати частиною нашої команди?
Ми приймаємо співробітників на підставі їхньої результативності та бажанням працювати. Наявність червоних дипломів або певного трудового стажу не є для нас головними критеріями. Якщо ви здатні досягати результатів у різних сферах життя і щиро хочете працювати і приносити користь - ви той, хто нам потрібен!

Проте робота в Перформії – це не просто перебування в офісі від дзвінка до дзвінка. Тут заробітна плата нараховується не за факт присутності на роботі, а за конкретні результати, що сприяють розвитку компанії.

Наші співробітники — це не просто працівники, а однодумці, яким близька наша місія, тому вони роблять все можливе для цілей компанії.
Якщо це про вас — ласкаво просимо до Перформії!
Партнери
Агентство з найму персоналу, яке застосовує авторську методику найму Перформії
Контакти в Україні
Київ, вул. Межигірська, 3/7, 1 поверх


З будь-яких питань:
+38 (044) 229-70-33

office@performia.ua
Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в, офіс 202 — ЖК Чудо-Город

З будь-яких питань:
+38 (048) 709-01-01

info@performia.ua
«Суть будь-якого бізнесу можна звести до трьох слів: персонал, продукт, прибуток.
Якщо у вас проблеми з першим пунктом, про два інші можете забути»
Лi Якокка
Керівник-легенда минулого століття, який підняв у 50-70-ті роки продажі Ford на небувалий рівень, а пізніше врятувавший від банкрутства автогіганта Chrysler.
Залишились питання?
Залишіть Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Загальна інформація
Онлайн курси
© 2017-2023, Performia Україна.
Адреса: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в
Підписатись на нас
Підписуйтесь на E-mail розсилку та отримуйте найновішу та найактуальнішу інформацію у сфері підбору персоналу
Номер телефону
Оберіть мову
Основні тренінги
Способи оплати