Інструменти та допомога для застосування технології
067 577-44-70
Ми підтримуємо наших клієнтів на всіх етапах впровадження технології та надаємо інструменти для її успішного застосування
Інструменти та допомога для застосування технології
067 577-44-70
Ми підтримуємо наших клієнтів на всіх етапах впровадження технології та надаємо інструменти для її успішного застосування
Тест Перформії
Інтерспідія
Консультація
Тестування персоналу
Спеціалісти Перформії розробили систему тестування, яка дозволяє отримати розгорнуту оцінку характеристик та якостей кандидатів, що впливають на результативність їхньої роботи. Результати тестування показують, наскільки кандидат підходить для роботи на певній посаді, і які методи управління будуть для нього найефективнішими.
· Показує сильні та слабкі сторони людини.
· Показує, чи підходить кандидат для роботи на певній посаді.
· Формує розуміння того, які проблеми та труднощі можуть “прийти” разом із цим кандидатом у Вашу компанію, і до чого Вам потрібно бути готовим, запрошуючи його на роботу.
Авторський тест Перформії на особисті якості
Авторські тести Перформії
Власник або директор компанії може пройти один з тестiв безкоштовно та особисто переконатися у його точності
Тест на лідерство
Тест на відтворення
Тест на інтелект (IQ)
Показує здатність людини виявити справжню причину подій, тобто зміцнити дії, що сприяють успіху, та прибрати дії, що заважають досягненню мети
Показує здатність людини в точності зрозуміти та виконати дані йому доручення, не спотворюючи їх і не додаючи нічого від себе
Показує вміння людини швидко та правильно оцінити ситуацію та знайти правильне для неї рішення
Інтерспідія:
Швидкість у обробці потоку кандидатів – це запорука успішного найму. Ми надаємо нашим клієнтам доступ до інтернет-системи «Інтерспідія», яка допомагає з максимальною швидкістю обробити потік претендентів на вакансію та скласти їхню попередню оцінку.
Інтернет-система дозволяє цілодобово тестувати кандидатів та проводити їх анкетування в online режимі. Отримавши первинну оцінку претендентів на вакансію, Ви одразу можете «відсіяти» невідповідних кандидатів та запросити на співбесіду тих, хто відповідає Вашим вимогам. "Інтерспідія" - автоматична система, що прискорює найм та анкетування кандидатів у рази.
Консультації на практиці
У нашій компанії створено відділ консультування, мета якого – допомогти Вам досягти довгострокових успіхів у сфері найму. Спеціалісти Перформії супроводжують клієнтів на кожному етапі застосування технології. Вони допомагають уникнути помилок та впоратися з труднощами у застосуванні технології. Ви також можете проконсультуватися з ними з будь-яких питань, що стосуються підбору та управління персоналом.
Ми хочемо, щоб наші випускники досягали довгострокових успіхів у підборі та управлінні персоналом. Тому ми створили для Вас добірку наших статей та відео з корисними рекомендаціями та нашими останніми відкриттями у сфері підбору персоналу. У статтях та відео ми розбираємо найбільш актуальні проблеми у сфері підбору та роботи з персоналом, а також даємо ефективні методи їх вирішення.

До Перформії я боявся звільняти існуючих працівників, бо не знав, хто замість них прийде. Співробітники це відчували і починали диктувати свої умови.
Роман Петров
Засновник компанії "Покрівля-центр"
Після навчання у «Перформії» до нас надходять лише ефективні працівники. Тепер у мене є технологія відбору найефективніших та найпродуктивніших працівників.
Світлана Позова
Засновник ТОВ "Баланс Клуб"
Компанія «Перформія» знає, що таке успіх і як до нього йти, але не просто знає, а й ділиться з усіма оточуючими. Матеріал, що надається засвоюється легко, ефект помітний відразу після застосування технології. Дуже задоволений співпрацею із «Перформією».
Артур Булгаков
Директор компанії «British Book»
Найкраще про нашу роботу можуть сказати успішні бізнесмени та директори, які звернулися до Перформії.
Відгуки про супроводження після консультації
Корисні матеріали
Ми розробили допоміжні матеріали, які дозволяють спростити процес підбору персоналу
Опитувальник для підбору персоналу
Наведення довідок
Анкета для найму
Заявка на пошук та підбір персоналу. Детальний опис вакансії дозволяє визначитися з тим, хто потрібний і що очікується від кандидата на конкретній посаді.
Форма для наведення довідок
Наведення довідок – фундамент нашої технології. Заповнюється за кожним місцем роботи кандидата та прикладається до загальної інформації про нього.
© 2017-2022, Performia Україна.
Адреса: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в
Дивіться нас на YouTube та читайте у соціальних мережах
Підписуйтесь на E-mail розсилку та отримуйте найновішу та найактуальнішу інформацію у сфері підбору персоналу
FAQ