Що таке підбір персоналу за методологією Перформії?

Все про технологію від перших кроків пошуку, помилки, фактори найму, інструменти Перформії на особистіснi якості, введення нового співробітника на посаду
Що таке підбір персоналу за методологією Перформії?
Все про технологію від перших кроків пошуку, помилки, фактори найму, інструменти Перформії на особисті якості, введення нового співробітника на посаду
Перші кроки пошуку працівників
Починати пошук співробітників, не визначивши, кого саме Ви хочете знайти - вірний спосіб приректи підбір персоналу на невдачу. Детальний портрет ідеального кандидата для кожної вакансії - це фундамент, на якому ґрунтується подальший успіх технології підбору персоналу.
Головне завдання оголошення — створити максимальний відгук на вакансію від кандидатів. Хороше оголошення можна порівняти з фільтром: воно привертає увагу кандидатів, які відповідають Вашим вимогам, та не викликає інтересу у невідповідних кандидатів.

Формування портрета кандидата
Залучення відповідних претендентів на вакансію
Приклади оголошень:
Як правило, продуктивних людей, які можуть принести компанії найбільшу користь практично неможливо зацікавити шаблонним оголошенням. Тому, навчаючи нашої технології найму персоналу, ми окремо розглядаємо, як складати оголошення про вакансії, які привернуть увагу спеціалістів.
Робота із кандидатами на вакансію
Будь-яке зволікання у найманні призводить до втрати ефективних працівників. Тому ми знайшли інструменти, що дозволяють максимально швидко обробити потік кандидатів та отримати їхню первинну оцінку.
Причина більшості помилок у наймi персоналу — незнання того, за якими критеріями оцінювати кандидатів, щоб визначити їхню корисність для компанії. Наша технологія оцінки персоналу дозволяє знизити ризик при відборі. Ми виділили 4 головні фактори, на які потрібно орієнтуватися, щоб прийняти правильне рішення про найом.
Швидка обробка потоку кандидатів
Відбір відповідних кандидатів на вакансію
Швидкість у роботі з кандидатами – запорука успішного підбору персоналу!
Фактори підбору песоналу:
Продуктивність – головний фактор для успішного підбору персоналу. Здатність співробітника приносити користь компанії безпосередньо залежить від ступеня його продуктивності.
Перформія розробила унікальне інтерв'ю, що дозволяє визначити рівень продуктивності кандидатів на вакансію за 10 хвилин спілкування. Продуктивність кандидата у майбутньому визначається його досягненнями у минулому. Хочете дізнатися, чи кандидат приноситиме користь Вашій компанії? З'ясуйте, які результати він мав на минулих місцях роботи.
Продуктивність - якість людини, що вказує на наявність результатів на роботі та в житті в сьогоденні та/або минулому.
Продуктивність
Продуктивність кандидата у майбутньому визначається за оцінками минулого
Робота 1
Робота 2
Робота 3
Прогноз роботи кандидата у вашій компанії
Минуле
Майбутнє
Особистісні якості
Притаманні людині якості - це її особисті "інструменти", якими вона користується для досягнення результатів. Навіть продуктивна людина може не впоратися з роботою на посаді, якщо для неї потрібні ті "інструменти", яких у неї просто немає. Тому дуже важливо знати особистісні якості кандидата до його прийому на роботу.
Перформія створила тест, який визначає особистіснi якості людини з абсолютною точністю.
EXEC-U-TEST
Наші клієнти навчаються тому, як застосовувати знання про особисті "інструменти" співробітників для підвищення ефективності їх роботи.
За результатами тесту Ви визначите, які труднощі можуть виникнути у кандидата під час роботи на посаді, наскільки легко йому працюватиме в колективі, і які методи управління будуть для нього найефективнішими.
Тест на особисті якості дасть Вам повне уявлення про сильні та слабкі сторони кандидатів та діючих співробітнків. Це дозволить Вам максимально ефективно проводити кадрові перестановки та розподіляти обов'язки серед персоналу."
Спробуйте використати наш інструмент вже сьогодні
Залишіть ваші дані та отримайте PDF-файл «ТОП-помилки при наймі співробітників»
*Тільки для власників бізнесу
Мотивація
Мотивація кандидатів показує, що ними рухає при виборі місця роботи. Визначивши рівень мотивації людини, Ви зрозумієте, чи хоче вона приносити компанії користь,та чи готова вона прикладати для цього зусилля, і що вона бажає отримати від компанії. Мотивація кандидата на вакансію показує, чи поділяє він цілі та цінності Вашої компанії, і чи хоче він зробити внесок у її розвиток.
Навіть із найпродуктивнішими людьми важко створити надійну команду, якщо вони зацікавлені лише в особистій вигоді та матеріальній винагороді.
Шкала мотивації
Мотивація кандидатів показує, що ними рухає під час виборів місця роботи.
Гроші
Особистий зиск
Особиста переконаність
Почуття обов'язку
Професійні знання
Говорячи про знання, ми не маємо на увазі наявність у кандидата дипломів або сертифікатів. Під знаннями ми розуміємо навички та вміння, які людина може впевнено застосовувати у своїй роботі для досягнення намічених результатів. Ми навчаємо клієнтів тому, як перевірити здатність кандидата застосовувати свої знання на практиці для виконання робочих завдань.
Ми не рекомендуємо відмовлятися від продуктивних працівників тільки через брак знань. З усіх факторів підбору персоналу саме знання найлегше підвищити до необхідного рівня, особливо якщо у Вашій компанії є система навчання.
Дипломи та сертифікати не гарантують ефективної роботи кандидата
Пояснення для очікуваних результатів роботи
Запорука успішної роботи — здатність зрозуміти і зробити результат. Ми виявили, що найпродуктивніші люди мають одну загальну рису мислення — вони фокусуються на результатах. Такі люди розуміють, яким має бути кінцевий результат роботи на будь-якій посаді, і можуть самостійно визначити дії, які дозволять максимально швидко та успішно його досягти.
Проте не всі люди, які мають високу продуктивність, можуть самостійно побачити кінцевий результат будь-якої діяльності. Багатьом із них треба пояснювати, що їм потрібно робити для досягнення результату.

Простий приклад: керівник попросив співробітника прив'язати гойдалку
Технологія Перформії дозволяє визначити, чи є у кандидатів фокус на результатах діяльності
Те, як мав виглядати кінцевий результат
Те, як побачив кінцевий результат фахівець
Тому перед виходом нового співробітника на роботу обов'язково розкажіть йому, якими мають бути результати його роботи на посаді. І переконайтеся, що у Вас із ним однакове розуміння того, що від нього очікується.
ОТРИМАЙТЕ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Проведемо онлайн консультацію з питань найму, залученностi та звільнення співробітників.
*Для перших осіб компанії
Наведення довідок про кандидата
Приймати рішення про працевлаштування кандидата можна лише після підтвердження його продуктивності. Тільки наведення довідок може підтвердити реальні результати кандидата на минулих місцях роботи. Тому перевірка рекомендацій – обов'язкова умова ефективного найму!
Ми навчаємо клієнтів, як наводити довідки, щоб отримати реальну інформацію про кандидата та максимально знизити ризики при підборі персоналу.
Наймаючи співробітника лише на основі його відповідей на співбесіді, Ви можете найняти людину, яка не принесе Вашій компанії жодної користі.
Адаптація нового працівника на посаді
Щоб новоприйняті працівники почали приносити користь із самого початку своєї роботи в компанії, їх потрібно правильно адаптувати на посаді. Очікувати ефективної роботи від нового працівника можна тільки в тому випадку, якщо його одразу ознайомили з компанією, її цілями та особливостями роботи.
Наші клієнти навчаються тому, як правильно вводити працівника на посаду, щоб він максимально швидко адаптувався на новій роботі та став давати необхідні результати.
Керівники, які пропускають цей етап в підборі та адаптації персоналу, можуть втратити знайдених продуктивних працівників ще до закінчення випробувального терміну.
Найм персоналу подібний до айсберга:
Його основні елементи часто приховані від очей
Розміщення оголошення про вакансію
Процес підбору персоналу в багатьох компаніях до початку навчання
Відбір кандидатів з резюме
Проведення співбесіди
Запрошення на роботу
Формування портрета кандидата
Складання ефективного оголошення
Процес підбору персоналу після впровадження технології
Розміщення оголошення на популярних ресурсах
Швидка обробка відгуків на вакансію, відбір відповідних кандидатів
Проведення співбесіди
Виявлення ступеня продуктивності
Оцінка особистісних якостей
Визначення рівня мотивації
Визначення рівня професійних знань
Наведення довідок
Загальна інформація
Онлайн курси
© 2017-2023, Performia Україна.
Адреса: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в
Підписатись на нас
Підписуйтесь на E-mail розсилку та отримуйте найновішу та найактуальнішу інформацію у сфері підбору персоналу
Номер телефону
Оберіть мову
Основні тренінги
Способи оплати