Відгуки наших клієнтів
067 577-44-70
Реальні відгуки про Перформію, програму, технологію
Відгуки наших клієнтів
067 577-44-70
Реальні відгуки про Перформію, програму, технологію
Роман Петров
До Перформії я боявся звільняти існуючих співробітників, бо не знав, хто замість них прийде. Співробітники це відчували та починали диктувати свої умови.
Засновник компанії
«Кровля-центр»
Ольга Редзюк
Засновник компанії
«Olerom Consulting»

Вдячна за можливість участі у навчанні! Можу з упевненістю сказати, що технологія найму Перформії – це найкраще, що є в Україні у цій сфері. І навіть завдяки першим заняттям я почала проводити співбесіди з найкращим розумінням претендента, як особистості, так і професіонала. Вважаю, що цією технологією повинні володіти всі ТОПи компанії. Технологія Перформії відрізняється кардинально від інших, представлених над ринком, своїм глибинним розумінням особистості людини, розумінням його мислення. Технологія допомагає і в бізнесі, і в особистому житті, і в будь-яких стосунках з людьми. Щогодини навчання дає зростання, розвиток, користь і вигоду. І, що найголовніше, дає впевненість у змінах на краще при використанні знання та розуміння від навчання! Удачі та процвітання!
Зиновій Старов
З «Перформією» я познайомився таким чином – до мене зателефонували до офісу та запропонували пройти двогодинний семінар. У той час якраз шукав метод, як налагодити свою службу з персоналу і коли пішов, послухав, заповнив тест, коли мені розповіли 99% про мене, все — я зрозумів, що це саме те, що мені треба. На семінарі я дізнався систему збудувавши яку можна налагодити у себе в компанії набір персоналу.
Власник компанії «Альфа Парфюм»

Показати ще
Олександр Вербицький
Насправді 95% результату залежить від людей, Ви даєте розуміння, як зробити так, щоб у команді були справді продуктивні люди! Дякую, з нетерпінням чекаю нових зустрічей!
Засновник «Outsourcing Team»

Ольга Кльоб
Дякую за знання та впевненість, що можна знайти гідних людей і не боятися відпустити негідних, зупинити маніпуляції співробітників у вигляді: «Я звільнюсь!» та сміливо ставити підпис під заявою. Не тягнути та реабілітувати «мертвих коней», а ховати з почестями та шукати нових. Найм перестав бути російською рулеткою.
Власник ТОВ
«Градстрой-ГС»

Леся Штимпура
Після перегляду відеотренінгів "Повна технологія найму Перформії. Блок 1", я дізналася, як правильно проводити інтерв'ю, що потрібно питати в першу чергу. Також зрозуміла помилки, яких припускалася при відборі кандидатів до цього часу, на що потрібно звертати увагу під час проведення інтерв'ю. Обов'язково використовуватиму технологію "Перформії" при відборі кандидатів. Підхід "Перформії" до відбору кандидатів кардинально відрізняється від того, який я проводила раніше. Не шкодую, що витратила час і гроші на навчання, я думаю що зміни на краще в області найму не забаряться найближчим часом.
Заступник директора «Экопласттермавиа»

Показати ще
Віктор Федишин
Блок №3 "Повної технології найму Перформії" дав розуміння, як ефективно управляти людьми, краще їх розуміти і як допомагати їм ставати сильнішими, продуктивнішими. Навчив, як знання особистісних якостей, можна максимально ефективно використовувати співробітнику і в повсякденному житті, і для блага компанії. Впевнений, що отримані знання допоможуть мені стати щасливішими та успішнішими. Дякую!!!
Генеральний директор «Элефант-Комфорт»

Олена Сидорова

Я дуже рада, що вже вдруге пройшла семінар. Я точно помітила те, що я відразу почала застосовувати після семінару, залишилося моїм, те, що я не застосовувала, довго було безповоротно забуто. Деякі речі слухала, як уперше. Те, що я застосовуватиму починаючи з сьогодні:
1. Розуміти сильні інструменти людей і розуміти, як вони поводитимуться в складній ситуації.
2. Не давати людям косячити (припиняти відразу дрібні оверти) і щодо клієнтів, співробітників та близьких.
3. Інтерв'ю на продуктивність, перевірку знань та оголошення. Шикарно.
4. Забезпечу, щоб відеосемінар ПЕРФОРМІЇ з'явився англійською мовою. А то не зможу реалізувати свій імпульс допомагати коханим та близьким людям.
Керівник служби технології «Visotsky Consulting»

Леонід Балкашинов
Із «Перформією» працюємо з 2010 року. Ознайомившись із самою технологією став застосовувати її не тільки в компанії, а й у всіх сферах життя, тому що це справді дуже класні дані, які до цього я ніде не міг знайти. Моя рекомендація — це семінари, вони мають цінність для будь-якої людини, яка хоче бути успішнішою в житті, робити менше помилок, часом дурних помилок просто від незнання.
Власник ТОВ
«Электромех - Украина»

«Суть будь-якого бізнесу можна звести до трьох слів: персонал, продукт, прибуток.
Якщо у вас проблеми з першим пунктом, про два інші можете забути»
Лі Якокка
Керівник-легенда минулого століття, який підняв у 50-70-ті роки продажі Ford на небувалий рівень, а пізніше врятувавший від банкрутства автогіганта Chrysler.
У вас залишились запитання?
Залишіть Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
© 2017-2022, Performia Україна.
Адреса: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в
Дивіться нас на YouTube та читайте у соціальних мережах
Підписуйтесь на E-mail розсилку та отримуйте найновішу та найактуальнішу інформацію у сфері підбору персоналу
FAQ