7 Кроків, Які Допоможуть Втілити Ваші Мрії в Реальність

7 Кроків, Які Допоможуть Втілити Ваші Мрії в Реальність
Новий Рік – це час, коли оживають мрії. У ці дні ми віримо, що, завдяки новорічному чаклунству, дива стають можливими, і навіть найсміливіші бажання можуть здійснитися. Але чи дійсно нам потрібна допомога чаклунства для того, щоб втілити наші мрії в реальність? Ми маємо відповідь на це питання.


Як Ви знаєте, технологія Перформії ґрунтується на глибокому розумінні людей та їх реальних можливостей. Ці знання дають нам впевненість у тому, що людина здатна формувати навколишню реальність і змушувати справи йти так, як вона хоче. Іншими словами, у Ваших силах здійснить всі Ваші бажання та цілі. У цій статті я хочу поділитися з Вами тим, як потрібно мріяти, щоб Ваші мрії швидше стали реальністю.


Філософ ХХ століття Л.Рон Хаббард з'ясував, що здатність людини здійснювати її бажання безпосередньо пов'язана з її здатністю причинно мислити. Розберемося, що це означає. Причина - це обставина, яка породжує інші явища, тобто наслідки. Коли людина мислить причинно, вона не просто вирішує, що настане якийсь стан чи станеться якась подія, вона ще й втілює це насправді.


Подібне причинне мислення, що призводить до здійснення задуманого, Хаббард називав постулюванням. Згадайте якісь добрі події, що відбулися у Вашому житті. Якщо Ви уважно проаналізуєте своє минуле, то помітите, що цим подіям завжди передував момент, коли Ви вирішили, що вони мають статися. Це рішення є постулатом. Можна сказати, що постулат – це правда, яку ви створили самі.


Правильне постулювання – це ключ до успішного здійснення мрії. Адже виконання або невиконання Ваших бажань - це лише наслідок. А причиною цього слідства є Ви. Ваш спосіб мислення, рішення, які Ви приймаєте, та дії, які Ви робите, визначають те, чи справджуються Ваші устремління. То що ж треба робити, щоб втілити Ваші мрії в реальність?

Правила постулювання, які приведуть Вас до виконання Вашої мрії:
КРОК №1
Думайте по-крупному

Мрійте на всі 100 відсотків! Заберіть будь-які обмежувачі. Не дозволяйте будь-яким обставинам або стереотипам, що існують у суспільстві, стримувати Вашу мрію. Як сказав у своєму зверненні до випускників Стенфордського університету Стів Джобс: “Наберіться сміливості слідувати поклику свого серця та своєї інтуїції. Вони вже точно знають, ким Ви дійсно хочете стати”.


Для того, щоб Вам було легко прибрати зайві обмежувачі, сформулюйте Вашу мрію, перебуваючи в місці, де багато простору. Наприклад, біля моря чи в горах. Там на Вас не "тисне" обмежений простір, і Вам буде простіше якомога повніше і масштабніше описати те, чого Ви хочете. Вірна ознака того, що Ви правильно сформулювали свою мрію – покращення настрою, емоційний підйом. Коли Ви думаєте про те, що для Вас цінне, і чого Ви дійсно хочете досягти, це незмінно буде надихати Вас і викликати радість.


Мрійте, залиште будь-які сумніви та занепокоєння, навіть якщо Ваші мрії здаються занадто недосяжними, або якщо у Вас зараз не вистачає ресурсів для їх здійснення. Компанія “Apple” виникла завдяки трьом друзям, які вирішили здійснити шалену для того часу ідею. Перші комп'ютери всесвітньо відомої сьогодні компанії збиралися у гаражі. А вже через 10 років у компанії Apple працювало понад 4000 осіб, і її вартість оцінювалася в 2 мільярди доларів. Пізніше в одній із рекламних кампаній Стів Джобс сказав, що “тільки безумець вірить, що може змінити світ, і тому змінює його”. Немає нічого неможливого для тих, хто щиро прагне своєї мрії, якою б божевільною вона не здавалася на перший погляд.

КРОК №2
Не сумнівайтеся
Як показує практика, єдине, що може завадити людині здійснити свою мрію, це рішення самої людини. Розглянемо як це відбувається.

Ви помічали, що коли Ви починаєте мріяти, то незабаром у Вас з'являються сумніви, і думки "напевно, я не зможу це здійснити", "краще вибрати більш реальну мету"? Ці думки потім перетворюються на рішення, що звучать як "я точно не можу це здійснити". Як тільки Ви приймаєте подібне рішення, Ви самі не дозволяєте Вашій мрії здійснитися. Люди, чиї заповітні мрії не справдилися, колись просто повірили своїм сумнівам і вирішили, що їхні цілі недосяжні.

Олександр Дюма-батько стверджував: "Найлегше здійснити ті мрії, в яких не сумніваються". Тож оберігайте свою мрію від сумнівів. Не допускайте жодних негативних ідей і не слухайте голосу внутрішнього “порадника”, який каже, що Ви чогось не зможете. Необхідно сконцентруватися лише на мрії, яку Ви бажаєте досягти.
КРОК №3
Не турбуйтесь
Занепокоєння можна визначити як хвилювання, до якого домішується страх. Поряд із сумнівами, занепокоєння є головним ворогом мрії. Воно розсіює енергію, необхідну для реалізації мрії. Занепокоєння веде Вашу увагу від бажаної мети і концентрує її на проблемах, які заважають Вам її досягти.

При цьому занепокоєння не допомагає Вам знайти вирішення цих проблем, а робить їх труднішими. Коли Ви тільки турбуєтеся про щось, Ви робите проблему причиною, а самі стаєте її наслідком. У результаті не Ви обробляєте проблему, а вона обробляється з Вами.

Як цього уникнути?
Потрібно перестати турбуватися і почати справлятися з проблемами.
Філософ Рон Хаббард описав вправу, яка допоможе вам упоратися з занепокоєнням. Запитайте у себе, які неприємності у Вас є, які труднощі Ви зараз маєте. Складіть список всіх проблем, що існують у Вас. Прочитайте вголос першу з них і запитайте себе: "Як я можу впоратися з цією проблемою?" Запишіть усі ідеї, які до Вас прийшли, та переходьте до наступної неприємності з тим самим питанням. Після того, як Ви пройшлися по всіх пунктах Вашого списку, знову поверніться до першої проблеми і запитайте себе: “Як мені тепер подолати цю проблему?”. Записуйте всі рішення, що виникають. Пройшовши таким чином за списком проблем кілька разів, Ви помітите, що ситуація почала змінюватись.

Виконуючи вправу, Ви перестанете турбуватися і почнете вирішувати Ваші проблеми. Це викликано тим, що намагаючись знайти спосіб розправитися з неприємностями, Ви повертаєтеся в стан причини. Адже, якщо Ви тільки турбуєтеся, то Ви ніяк не вплинете на саму проблему, тим самим роблячи її сильнішою за Вас. А коли Ви орієнтовані на пошук рішень, Ви вже щось можете зробити з існуючими труднощами і змінити ситуацію на свою користь.

КРОК №4
Щиро цікавтеся своєю метою

Цікавлячись чимось, Ви проявляєте до об'єкта свого інтересу підвищену увагу. А увага - це те, що наповнює мрію життям та підживлює її. У нашому житті можуть розвиватися і процвітати ті області, куди ми звертаємо свою увагу. Постійна концентрація уваги бажаної мети - це обов'язкова умова, необхідна для її здійснення. Знаєте, що відбувається, коли Ви прибираєте свою увагу з Вашої мрії, відволікаючись на сумніви, занепокоєння чи якісь інші фактори? У цей момент Ви просто "знеструмлюєте" мрію та позбавляєте її сили.


Увагу можна порівняти з канатом, що з'єднує Вас з метою, яку Ви хочете досягти. За його допомогою Ви зможете не збитися з курсу і подолати навіть найкрутіший підйом. А ось без нього Вам доведеться зіткнутися з додатковими труднощами на шляху до Вашої мрії.


Тому якнайчастіше дивіться у бік Ваших цілей. Запитайте себе, що ви можете зробити, щоб досягти їх. Відзначайте будь-який прогрес на шляху здійснення Вашої мрії. І найголовніше - щиро вірте, що те, чого Ви прагнете, відбудеться. Таким чином Ви даватимете Вашій мрії необхідну їй енергію. І це призведе вас до нових можливостей для того, щоб втілити її в реальність.
КРОК №5
Правильно сформулюйте мрію
Формулюйте Вашу мрію в даний час, начебто це вже відбувається, і саме Ви є причиною того, що відбувається. Абстрактні формулювання бажань не наблизять Вас до здійснення Ваших цілей. Вам потрібні правильно сформульовані постулати. Наприклад, замініть абстрактне “було б чудово поїхати до Барселони” на впевнене “я їду до Барселони у червні цього року”. Це допоможе Вам сконцентрувати увагу на конкретних результатах, які мають бути досягнуті.

КРОК №6
Дійте

Стародавня мудрість свідчить, що шлях на тисячу миль починається з першого кроку. Однак, якщо не зробити цей крок, то Ви не наблизитись до мети. Щоб щось діялося, необхідно почати діяти.

Секрет досягнення цілей полягає в тому, щоб у кожен окремо взятий момент вчиняти дії, які можуть призвести до їхнього здійснення. Всі мрії, що стали реальністю, здійснилися лише тому, що хтось систематично робив дії, необхідні для їхнього виконання. Якщо Ви не діятимете, то Ваша мрія назавжди залишиться просто чудовою ідеєю.


Багато людей так і не починають йти до своєї мрії лише тому, що вона здається їм надто далекою та недосяжною. Але, як чітко зауважив Генрі Форд: "Навіть великих цілей можна досягти, якщо зробити достатньо невеликих кроків". Тому, як тільки Ви визначите свою мрію, оберіть хоча б один крок, який може наблизити Вас до неї, та зробіть його. Потім виберіть ще один простий крок, який Ви можете зробити зараз, і зробіть його. Таким чином Ви залишитися всього за один крок від здійснення своєї мрії.

КРОК №7
Не здавайтесь!

Усіх людей, які здійснили свою мрію, об'єднує те, що вони не здалися, зіткнувшись із труднощами та перешкодами на шляху до їхніх цілей. Вони не дозволяли проблемам зупинити їх, і безперервно шукали нові шляхи досягнення бажаних результатів.

Кожен із нас може знайти безліч причин, через які його мрію “неможливо” здійснити. Немає такої людини, яка не зазнавала б поразок на шляху до мети. Але в результаті своєї мрії досягає лише той, хто не відступає перед труднощами і продовжує йти далі. Досвід багатьох успішних підприємців підтверджує, що людину, яка не здається, перемогти не можна.

Візьмемо, наприклад, Гарланда Сандерса - засновника мережі ресторанів "KFC" (Kentucky Fried Chicken). Коли йому було трохи більше 60 років, він знаходився у скрутному матеріальному становищі і не мав постійного джерела доходу. Щоб виправити ситуацію, Сандерс став об'їжджати ресторани та закусочні, пропонуючи власникам купити у нього фірмовий рецепт смаженої курки та взяти його у партнери з бізнесу. Він почув понад 1000 відмов, перш ніж з ним уклали перший контракт. Якби Сандерс здався після 200 або навіть 900 відмови, він був би звичайним пенсіонером, який живе на мінімальну пенсію. Але він не дозволив проблемам зупинити себе, і в результаті став засновником всесвітньо відомої компанії. Портрет Сандерса досі є брендом понад 18 000 ресторанів KFC по всьому світу.

Коли його запитали, як він зміг досягти своєї мети, Сандерс відповів: “Я вирішив для себе, що чогось досягну. І жодна кількість праці чи грошей не стримала б мене від того, щоб віддавати справі все. Я завжди так чинив і завдяки цьому виграв”. Саме так і потрібно йти до своєї мрії: концентрувати на ній свою увагу і робити все можливе для її здійснення, не відступаючи перед труднощами. І тоді Ви зможете втілити Вашу мрію у реальність.


Бажаю вам, щоб ваші мрії стали реальністю!
Олексій Самойленко


P.S. Якщо Вам сподобалася ця стаття – ставте "лайк"! Якщо Вам цікаво дізнатися більше про те, як правильно ставити та досягати мети - Вам буде корисна стаття “Ще одні “граблі керівників”, або навіщо потрібно ставити цілі”
Статті на тему
Ефективність керівника, Управління персоналом, Мотивація
Ефективність керівника, Управління персоналом, Мотивація
Ефективність керівника, Управління персоналом, Мотивація, Залучення персоналу
Ефективність керівника, Управління персоналом
© 2017-2022, Performia Україна.
Адреса: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 19-в
Дивіться нас на YouTube та читайте у соціальних мережах
Підписуйтесь на E-mail розсилку та отримуйте найновішу та найактуальнішу інформацію у сфері підбору персоналу
Способи оплати